ماهیانه چند میلیارد تومان حقوق پرسنل شهرداری است ؟

ماهیانه چند میلیارد تومان حقوق پرسنل شهرداری است ؟
خرداد ۱۷, ۱۴۰۰
43 بازدید

ماهیانه چند میلیارد تومان حقوق پرسنل شهرداری؟ در ماه چند قطعه زمین بفروش برسد تا هزینه حقوق را تامین کند؟ آیا به دنبال بهترین بنگاه کارآفرینی میگردید؟؟ آیا به فکر اشتغال فرزندان، عروس، خواهرزن، زن داداش و سایر بستگان خود هستید؟ در شهرداری قزوین این فرصت مهیاست. در حال حاضر انواع قراردادهای موجود در شهرداری […]

ماهیانه چند میلیارد تومان حقوق پرسنل شهرداری؟ در ماه چند قطعه زمین بفروش برسد تا هزینه حقوق را تامین کند؟

آیا به دنبال بهترین بنگاه کارآفرینی میگردید؟؟ آیا به فکر اشتغال فرزندان، عروس، خواهرزن، زن داداش و سایر بستگان خود هستید؟ در شهرداری قزوین این فرصت مهیاست.
در حال حاضر انواع قراردادهای موجود در شهرداری قزوین عبارتند از:
۱- استخدام رسمی کارمندی
۲- استخدام پیمانی کارمندی
۳- استخدام موقت کارمندی
۴- کارگر دائم
۵- کارگر موقت (مدت معین)
۶- ساعتی
۷- شرکتی های دارای مجوز
۸- شرکتی های بدون مجوز (حجمی های تبدیل شده)
۹- مشاوره و …
شهرداری قزوین واقعاً به چه میزان نیرو نیاز دارد و دلیل انباشت نیرو در شهرداری قزوین چیست؟
بهترین توصیه به افرادی که فاقد شغل مناسب هستند این است که از هم اکنون بررسی های خود را انجام دهند و ببینند از میان نامزدهای شورا کدامیک احتمال رای آوری بالائی دارد و میتواند وارد شورای شهر شود تا بعد از انتخابات بتوانند براحتی به کار در شهرداری بپردازند و کارمند شهرداری گردند.
درد آنجاست که اکثر افرادی که به عنوان حجمی- شرکتی در شهرداری مشغول بکار شده اند چون با رابطه وارد شهرداری شده اند در مناصب و پستهای بالائی قرار گرفته اند و پرسنلی که با شرکت و قبولی در آزمون و نوع قرارداد استخدام رسمی یا پیمانی و با سابقه بالا بعنوان نیروی تحت امر پرسنل جدید الورود بی ضابطه، انجام وظیفه می کنند.
در این حوزه و در مظلومیت نیروهای کارآمد و متعهد شهرداری که مظلوم و مهجور شده اند و قربانی سیاست بازی ها در ادامه بیشتر با شما سخن خواهیم گفت.

برچسب‌ها:, , , , , , ,